OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeżeli pracujesz w Niemczech, Holandii lub Belgii i cyklicznie korzystasz z urlopów, by przyjechać do Polski, to z pewnością niejednokrotnie borykasz się z problemem transportu. A jest to problem złożony, bo choć istnieje dość spora liczba ofert na rynku, to po wnikliwej analizie większość z nich nie spełnia Twoich oczekiwań. Koleje są drogie i wymagają przesiadek. Znaczna część autokarów odwiedza tylko duże miasta. Jest jeszcze spora rzesza przewoźników działających na zasadzie: dziś jadę, a czy za miesiąc pojadę, tego nie wiem. A przecież zapotrzebowanie na tego typu usługi jest ogromne! W Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech czy Francji pracują setki tysięcy Polaków. Dane statystyczne nie oddają tego w pełnym świetle, gdyż nie uwzględniają sezonowych rotacji pracowników.

Ar-Speed postanowił wypełnić tę lukę, oferując tanie przewozy do Niemiec, Holandii, Belgii, Włoch czy Francji w komfortowych warunkach! Bez względu na to, czy odbywasz podróż do pracy (lub z pracy), czy wybierasz się w celach turystycznych, masz do dyspozycji nasze busy, które kursują niezawodnie, zapewniają naprawdę luksusową podróż i dowiozą Cię na miejsce bezpiecznie i na czas.

OFERTA DLA FIRM ORAZ GRUP ZORGANIZOWANYCH

Wysoka jakość, pełne zaufanie i całkowity profesjonalizm – jeżeli takie określenia padają pod adresem przewoźnika, to z pewnością wzrasta wartość całej firmy. Dlatego też jesteśmy wdzięczni za to, że w Państwa ocenie to właśnie firma Ar-Speed zasługuje na tego typu opinie. Jest dla nas powodem do dumy, że nasza działalność przysparza nam coraz więcej zadowolonych klientów, polegających na niezawodności naszej floty.

Planowo i regularnie jeździmy do Niemiec, Holandii, Belgii, Włoch i Francji, natomiast okazjonalnie poruszamy się po całej Unii Europejskiej oraz niezrzeszonych państwach Europy Zachodniej. Zapewniamy najwyższy standard podróży! Nasze busy przystosowane są do klasy business z darmowym łączem Wi-Fi, gniazdkami elektrycznymi i stojakami na napoje włącznie.

Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a nasze pojazdy staną do Państwa dyspozycji!

TRANSPORT PACZEK

Nadając przesyłkę na pewno zastanawiasz się: czy dojdzie na czas i pod wskazany adres, czy nie ulegnie uszkodzeniu… Im cenniejsza jest zawartość paczki, tym obawy są większe – to oczywiste. Na rynku funkcjonuje dość spora rzesza przewoźników świadczących usługi spedycyjne. Ale czy wszystkim można w równym stopniu zaufać? Wielkie firmy czasem gubią przesyłki w natłoku zleceń. Drobni usługodawcy często zawodzą ze względu na brak stabilności. Ale jest jeszcze Ar-Speed!

Znajdujemy się dokładnie pośrodku: obce są nam zarówno niedbalstwa, typowe dla wielkich korporacji, jak również niekompetencje, cechujące małe firmy. Zapewniamy drobiazgową dbałość o bezpieczeństwo przesyłek, jak również ich terminowe doręczenie.

Nasze busy kursują regularnie pomiędzy Francją, Włochami, Belgią, Holandią, Niemcami a Polską. Jeżeli jednak byliby Państwo zainteresowani wynajęciem transportu dla przesyłki w inny region Europy, to jesteśmy zawsze otwarci do współpracy!


image-1

NEWSLETTER – NOWOŚCI I PROMOCJE BEZ TAJEMNIC!

Dopisz swój adres e-mail i odbieraj regularnie nasz newsletter. Dzięki niemu będziesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych trasach, nowych usługach, a także wiele cennych i przydatnych wskazówek oraz porad. Dostając informacje na czas – nie musisz pytać!